Gemeenteraad - samenstelling

De gemeenteraad bestaat uit 21 leden. Zij worden verkozen tijdens de gemeenteraadsverkiezingen die om de zes jaar plaatsvinden.

De gemeenteraad vergadert in principe iedere vierde maandagavond van de maand, met uitzondering van de maanden juli en augustus.

De vergaderingen van de gemeenteraad zijn openbaar. Iedereen kan, wat het openbaar gedeelte van de agenda betreft, de vergadering bijwonen. Op eenvoudige aanvraag kunt u zich abonneren op de dagorde van de gemeenteraad. Stuur hiervoor een mailtje aan secretariaat@boortmeerbeek.be

De vergaderingen vangen aan om 20 uur.

De huidige gemeenteraadsleden zijn:

Michel Baert
Burgemeester
Voorzitter van de
Gemeenteraad

Leuvensesteenweg 209

3190 Boortmeerbeek

0475/41 99 30

michel.baert@telenet.be

Open VLD

Karin Derua
1e schepen

Leuvensesteenweg 77

3191 Boortmeerbeek

0476/35 03 73

karinderua@hotmail.com

Open VLD

Remi Serranne
2e schepen

Aambeeldstraat 10

3191 Boortmeerbeek

0476/52 04 78

remi.serranne@skynet.be

sp.a

Steven Michiels
3e schepen

Bieststraat 36

3191 Boortmeerbeek

0478/50 25 57

steven.michiels@telenet.be

Open VLD

Annick Dekeyser
4e schepen

Lisdoddeweg 21

3191 Boortmeerbeek

0479/47 04 71

annickdekeyser@hotmail.com

Open VLD

Hans De Locht
5e schepen

Ravesteinstraat 94

3191 Boortmeerbeek

0477/53 14 23

hans@erdelo.be

Open VLD

Willy Cornelis
6e schepen
Voorzitter van het
OCMW

Korenweg 27

3190 Boortmeerbeek

0477/84 39 08

voorzitter@ocmwboortmeerbeek.be

sp.a

Nieke Deleebeeck-Baudet

Bieststraat 264

3191 Boortmeerbeek

0474/59 14 25

jan.deleebeeck@telenet.be

onafhankelijk

Bert Meulemans

Vogelzangwijk 14

3191 Boortmeerbeek

0493/93 31 31

bert_meulemans@boerenbond.be

CD&V

Remy Peelaerts

Sijsjeslaan 5

3191 Boortmeerbeek

0476/31 23 83

remy.pelaerts@skynet.be

CD&V

Marie-Ange Henderix

Salvialaan 8

3191 Boortmeerbeek

0496/61 77 39

dirk.doms-henderix@telenet.be

Open VLD

Els Schoeters

Wespelaarsebaan 29

3190 Boortmeerbeek

0476/32 56 29

els@derijdendekip.be

Open VLD

Maurice Vanmeerbeeck

Molenbeekstraat 29

3190 Boortmeerbeek

0479/49 97 31

maurice.vanmeerbeeck@telenet.be

Open VLD

Alex De Coninck

Bredepleinstraat 72

3190 Boortmeerbeek

0476/842319

alexdeconinck@telenet.be

sp.a

Dirk Bernagie

Karabiniersstraat 23

3191 Boortmeerbeek

0476/58 07 02

dirk.bernagie@telenet.be

onafhankelijk

Audrey Bogaerts

Wespelaarsebaan 294

3190 Boortmeerbeek

0484/61 26 02

bogaerts.audrey@gmail.com

Open VLD

Steven Van Loock

Kwijtveldstraat 34

3190 Boortmeerbeek

0477/91 14 61

steven.van.loock@gmail.com

CD&V

Marita Palstermans

Peter Benoitstraat 19/A

3191 Boortmeerbeek

0494/38 22 38

marita.palstermans@hotmail.com

onafhankelijk

Francine De Becker

Wespelaarsebaan 123

3190 Boortmeerbeek

0486/71 47 39

francinedebecker@hotmail.be

onafhankelijk

Kristel Andries

Laarstraat 11

3190 Boortmeerbeek

0473/26 35 06

goovaerts-andries@telenet.be

CD&V

Marc Usewils

Marsweg 8

3190 Boortmeerbeek

0476/21 47 19

marc.usewils@telenet.be

sp.a

Rudi Renders

Koningslaak 1

3190 Boortmeerbeek

0476/44 33 96

rudyrenders@skynet.be

 

N-VA