Gemeenteraad - samenstelling

De gemeenteraad bestaat uit 21 leden. Zij worden verkozen tijdens de gemeenteraadsverkiezingen die om de zes jaar plaatsvinden.

De gemeenteraad vergadert in principe iedere vierde maandagavond van de maand, met uitzondering van de maanden juli en augustus.

De vergaderingen van de gemeenteraad zijn openbaar. Iedereen kan, wat het openbaar gedeelte van de agenda betreft, de vergadering bijwonen. Op eenvoudige aanvraag kunt u zich abonneren op de dagorde van de gemeenteraad. Stuur hiervoor een mailtje aan secretariaat@boortmeerbeek.be

De vergaderingen vangen aan om 20 uur.

De huidige gemeenteraadsleden zijn:

Michel Baert
Burgemeester
Voorzitter van de
Gemeenteraad

Leuvensesteenweg 209

3190 Boortmeerbeek

0475/419930

michel.baert@telenet.be

Open VLD

Karin Derua
1e schepen

Leuvensesteenweg 77

3191 Boortmeerbeek

0476/350373

karinderua@hotmail.com

Open VLD

Remi Serranne
2e schepen

Aambeeldstraat 10

3191 Boortmeerbeek

0476/520478

remi.serranne@skynet.be

sp.a

Steven Michiels
3e schepen

Bieststraat 36

3191 Boortmeerbeek

0478/502557

steven.michiels@telenet.be

Open VLD

Annick Dekeyser
4e schepen

Lisdoddeweg 21

3191 Boortmeerbeek

0479/470471

annickdekeyser@hotmail.com

Open VLD

Hans De Locht
5e schepen

Ravesteinstraat 94

3191 Boortmeerbeek

0477/531423

hans@erdelo.be

Open VLD

Willy Cornelis
6e schepen
Voorzitter van het
OCMW

Korenweg 27

3190 Boortmeerbeek

0477/843908

voorzitter@ocmwboortmeerbeek.be

sp.a

Nieke Deleebeeck-Baudet

Bieststraat 264

3191 Boortmeerbeek

0474/591425

jan.deleebeeck@telenet.be

onafhankelijk

Bert Meulemans

Vogelzangwijk 14

3191 Boortmeerbeek

0493/933131

bert_meulemans@boerenbond.be

CD&V

Remy Peelaerts

Sijsjeslaan 5

3191 Boortmeerbeek

0476/312383

remy.pelaerts@skynet.be

CD&V

Marie-Ange Henderix

Salvialaan 8

3191 Boortmeerbeek

0496/617739

dirk.doms-henderix@telenet.be

Open VLD

Els Schoeters

Wespelaarsebaan 29

3190 Boortmeerbeek

0476/325629

els@derijdendekip.be

Open VLD

Maurice Vanmeerbeeck

Molenbeekstraat 23

3190 Boortmeerbeek

0479/499731

maurice.vanmeerbeeck@telenet.be

Open VLD

Alex De Coninck

Bredepleinstraat 72

3190 Boortmeerbeek

0476/842319

alexdeconinck@telenet.be

sp.a

Dirk Bernagie

Karabiniersstraat 23

3191 Boortmeerbeek

0476/580702

dirk.bernagie@telenet.be

onafhankelijk

Audrey Bogaerts

Wespelaarsebaan 294

3190 Boortmeerbeek

0484/612602

bogaerts.audrey@gmail.com

Open VLD

Steven Van Loock

Kwijtveldstraat 34

3190 Boortmeerbeek

0477/911461

steven.van.loock@gmail.com

CD&V

Marita Palstermans

Peter Benoitstraat 19/A

3191 Boortmeerbeek

0494/382238

marita.palstermans@hotmail.com

onafhankelijk

Francine De Becker

Wespelaarsebaan 123

3190 Boortmeerbeek

0486/714739

francinedebecker@hotmail.be

onafhankelijk

Kristel Andries

Laarstraat 11

3190 Boortmeerbeek

0473/263506

goovaerts-andries@telenet.be

CD&V

Marc Usewils

Marsweg 8

3190 Boortmeerbeek

0476/214719

marc.usewils@telenet.be

sp.a

Rudi Renders

Koningslaak 1

3190 Boortmeerbeek

0476/443396

rudyrenders@skynet.be

 

N-VA