NIEUWE DATUM Michaël Van Droogenbroeck Investeren in de 1ste, 2de & 3de helft van uw leven
Michaël studeerde sociologie en werkte daarna als wetenschappelijk medewerker. Hij doceerde ook het vak ‘economische sociologie’. In 2005 begon hij te werken als journalist op de tv-nieuwsdienst van de VRT, de Vlaamse openbare omroep. Voor Terzake en daarna voor Het Journaal volgde hij eerst het politieke nieuws, om zich vanaf de bankencrisis in 2008 vooral te specialiseren in het economische en financiële nieuws.
Investeren in de eerste helft van je leven. Voor alles is er een eerste keer. Dat geldt ook voor financiële zaken. Denk maar aan je eerste spaarboekje (is dat nog wel iets waard?), je eerste loon (hoe onderhandel je en wat doe je ermee?), je eerste belastingaangifte (waar moet je op letten?), je allergrootste aankoop, een woning (of toch eerst huren?), je eerste vaste partner (welke afspraken maak je?), je eerste kind (wat kost en levert die kleine koter op?), je eerste stapjes op de beurs (of toch beter bitcoins?), enzovoort. Wat kan je doen met je geld als je kinderen bijna het huis uit zijn en de lening op je huis bijna is afbetaald?
Michaël van Droogenbroeck focust zich niet op één concrete manier, maar neemt het hele pakket in overweging. Hij bekijkt gouden tips, maar belicht ook mogelijke risico’s. Daarna komt de zogenaamde derde helft. In het voetbal is de derde helft, de nabespreking van de match tussen pot en pint, niet zelden de beste helft. Volgens sommigen geldt dat ook voor het leven. Vanaf je zestigste verjaardag kun je het zo langzamerhand wat rustiger aan gaan doen en wat meer genieten, met zicht op je pensioen. En dat brengt specifieke financiële vragen met zich mee.
Leeftijd
Prijs
- Basistarief: 5 EUR