De gemeenteraad bestaat uit 23 leden. Zij worden verkozen tijdens de gemeenteraadsverkiezingen die om de zes jaar plaatsvinden.

De gemeenteraad vergadert in principe iedere vierde maandagavond van de maand, met uitzondering van de maanden juli en augustus.

De vergaderingen van de gemeenteraad zijn openbaar. Iedereen kan, wat het openbaar gedeelte van de agenda betreft, de vergadering bijwonen. Op eenvoudige aanvraag kunt u zich abonneren op de dagorde van de gemeenteraad. Stuur hiervoor een mailtje aan secretariaat@boortmeerbeek.be

De vergaderingen van de gemeenteraad vangen aan om 20 uur.

De huidige gemeenteraadsleden zijn (de vermelde gegevens zijn deze die door de gemeenteraadsleden zelf werden opgegeven):

Karin Derua
Burgemeester

 

p/a. Pastorijstraat 2

3190 Boortmeerbeek

 

0476/35 03 73   

 

 

karin.derua@boortmeerbeek.be

 

Open VLD

Michel Baert                             
1e schepen

 

Leuvensesteenweg 209

3190 Boortmeerbeek

 

0475/41 99 30

 

 

 michel.baert@boortmeerbeek.be

 

Open VLD

Hans De Locht
2e schepen

 

 

 

hans.delocht@boortmeerbeek.be

 

Open VLD

Annick DeKeyser
3e schepen

 

 

 

annick.dekeyser@boortmeerbeek.be

 

Open VLD

Denis Bosny
4e schepen

 

0497/33 42 43

 

denis.bosny@boortmeerbeek.be

 

Open VLD

 

Remi Serranne
5e schepen - voorzitter van het Bijzonder Comité voor de Sociale Dienst

 


Aambeeldstraat 10

3191 Boortmeerbeek

 


0476/52 04 78

 


remi.serranne@boortmeerbeek.be

 

 


sp.a

 

Michiels Steven

 

 



steven.michiels@telenet.be
 

 

Open VLD

 

Altmutter Marie-Luise

 

 



altmutter@gmail.com

 

Groen

 

Bijlsma Rogrigue



Dalialaan 37

3191 Boortmeerbeek



0478/97 86 03



rodrigue@nvaboortmeerbeek.vlaanderen

 

N-VA

 

Bogaerts Audrey

 

 

 

 

 

Open VLD



Crol Hans



Kwaenijkstraat 29

3191 Boortmeerbeek



0477/21 11 09



hans.crol@n-va.be

 

 

N-VA

 

Decat Wouter



Paepestraat 42 A

3190 Boortmeerbeek



0479/72 76 84



wouter.decat@scarlet.be

 

Groen



D'hont Steven

 

 

 

 

CD&V



Meulemans Bert

 

Vogelzangwijk 14

3190 Boortmeerbeek

 

0473/93 31 31



bert.meulemans@gmail.com

 

CD&V



Morissens Ann

 

 



annmorissens@hotmail.com

 

 

Groen



Mortier Eddy

 

Mouterij 8 b 101

3190 Boortmeerbeek

 

0486/29 40 49

 

eddyrommy@hotmail.com

 

 

Vlaams Belang



Sleyp Ann

 

Bredepleinstraat 33

3190 Boortmeerbeek

 

0476/54 34 91



ann.sleyp@telenet.be

 

Open VLD

 

Stroobants Willy

 

Mouterij 8 b 401

3190 Boortmeerbeek

 

015/51 88 15

 

w.stroobants@telenet.be

 

Open VLD

 

Van Loock Steven

 

 

0477/91 14 61

 

steven.van.loock@gmail.com

 

CD&V

 

Vanmeerbeeck Maurice

 

Molenbeekstraat 23

3190 Boortmeerbeek

 

0479/49 97 31

 

maurice.vanmeerbeeck@telenet.be

 

Open VLD

 

Van Obbergen Sigrid

 

Bredepleinstraat 23

3190 Boortmeerbeek

 

0473/77 54 93

 

svanobbergen@hotmail.com

 

Onafhankelijk

 

Verschueren Gert

 

 

 

 

info@gertverschueren.be

 

 

 

Open VLD

 

Wolfs Regina

 

Van Beethovenlaan 20

3191 Boortmeerbeek

 

0474/75 71 88

 

regina.wolfs@telenet.be

 

NV-A

Contactinformatie