Samenstelling gemeenteraad

De gemeenteraad bestaat uit 23 leden. Zij worden verkozen tijdens de gemeenteraadsverkiezingen die om de zes jaar plaatsvinden.

De gemeenteraad vergadert in principe iedere vierde maandagavond van de maand, met uitzondering van de maanden juli en augustus.

De vergaderingen van de gemeenteraad zijn openbaar. Iedereen kan, wat het openbaar gedeelte van de agenda betreft, de vergadering bijwonen. Je kan de vergaderingen ook live volgen via het YouTube kanaal van de gemeente.

De vergaderingen van de gemeenteraad vangen aan om 20 uur.

De huidige gemeenteraadsleden zijn (de vermelde gegevens zijn deze die door de gemeenteraadsleden zelf werden opgegeven):

Een volledig, steeds actueel overzicht, kan je ook terugvinden via de mandatendatabank

Derua Karin
Burgemeester

onderwijs - kerken en begraafplaatsen - personeel & organisatie - brandweer - burgerlijke stand -  regiovorming - wonen - handhaving - veiligheid & noodplanning

p/a. Pastorijstraat 2

3190 Boortmeerbeek

0476 35 03 73   

 

karin.derua@boortmeerbeek.be

 

Open VLD

De Locht Hans                1e schepen

financiën - ruimtelijke ordening - patrimonium - mobiliteit & verkeersleefbaarheid - participatie

 

 

 

 

 

hans.delocht@boortmeerbeek.be

 

Open VLD

DeKeyser Annick
2e schepen

openbare werken - waterbeheersing en hemelwaterplannen - bibliotheek - toerisme - informatie & communicatie - openbaarheid van bestuur - IT

 

 

annick.dekeyser@boortmeerbeek.be

 

Onafhankelijk

Bosny Denis
3e schepen

jeugd - ravot - kinderopvang - sport - cultuur - vaderlandslievende verenigingen

 

0497 33 42 43

denis.bosny@boortmeerbeek.be

 

Onafhankelijk

Bogaerts Audrey
4e schepen

lokale economie - senioren- landbouw - milieu - afvalbeleid - klimaat - duurzame ontwikkelingsdoelstellingen

 

 

audrey.bogaerts@boortmeerbeek.be

 

Open VLD

Crol Hans
5e schepen - voorzitter van het Bijzonder Comité voor de Sociale Dienst

sociale zaken - welzijn -  gezondheid - ontwikkelingssamenwerking - dierenwelzijn - materieel en immaterieel erfgoed

 



 



hans.crol@boortmeerbeek.be

 

N-VA

Michiels Steven

   

steven.michiels@boortmeerbeek.be

Open VLD

Altmutter Marie-Luise

   

marie-luise.altmutter@boortmeerbeek.be

Groen

Baert Michel

Leuvensesteenweg 209

3190 Boortmeerbeek

0475 41 99 30

michel.baert@boortmeerbeek.be

Onafhankelijk

Bijlsma Rodrigue

Dalialaan 37

3191 Boortmeerbeek

0478 97 86 03

rodrigue.bijlsma@boortmeerbeek.be

 

 

N-VA

Decat Wouter

Paepestraat 42 A

3190 Boortmeerbeek

0479 72 76 84

wouter.decat@boortmeerbeek.be

Groen

Asselman Lies

Goorstraat 82

3191 Schiplaken

0475 69 05 31 

lies.asselman@boortmeerbeek.be

 

CD&V

Geerts Vincent

 

   

vincent.geerts@boortmeerbeek.be

N-VA

Meulemans Bert

Vogelzangwijk 14

3190 Boortmeerbeek

0473 93 31 31

bert.meulemans@boortmeerbeek.be

CD&V

Morissens Ann

 

 

ann.morissens@boortmeerbeek.be

 

Groen

Mortier Eddy

Mouterij 8 b 101

3190 Boortmeerbeek

0486 29 40 49

eddy.mortier@boortmeerbeek.be

 

Vlaams Belang

Serranne Remi

Aambeeldstraat 10

3191 Boortmeerbeek

0476 52 04 78

remi.serranne@boortmeerbeek.be

Vooruit

Sleyp Ann

Bredepleinstraat 33

3190 Boortmeerbeek

0476 54 34 91

ann.sleyp@boortmeerbeek.be

Open VLD

Stroobants Willy

Mouterij 8 b 401

3190 Boortmeerbeek

015 51 88 15

willy.stroobants@boortmeerbeek.be

Onafhankelijk

Van Loock Steven

 

0477 91 14 61

steven.vanloock@boortmeerbeek.be

CD&V

Vanmeerbeeck Maurice

Molenbeekstraat 23

3190 Boortmeerbeek

0479 49 97 31

maurice.vanmeerbeeck@boortmeerbeek.be

Open VLD

Van Obbergen Sigrid

Bredepleinstraat 23

3190 Boortmeerbeek

0473775493

sigrid.vanobbergen@boortmeerbeek.be

Onafhankelijk

Verschueren Gert

 

 

 

gert.verschueren@boortmeerbeek.be

 

 

Open VLD

Contactinformatie